Assambus

Styrelse efter årsmötet 2017

Daogo Zoungrana ordförande, président
sottkille@gmail.com

Agnes Ilboudo vice ordförande, vice président
072-018 78 79
heikkila21@gmail.com

Roland Göransson kassör, trésorier
roland.goransson@bestinterest.se

Inger Bertilsson ledamot, membre du conseil
ik.bertilsson@gmail.com

Maria Köhler ledamot, membre du conseil
kohler.maria@gmail.com

Jörgen Litzing ledamot, membre du conseil
jolijohb@hotmail.com

Hamidou Sinaré ledamot, membre du conseil
info@sinaremassage.se

Kadidia Dao Larsson, ledamot, membre du conseil
dao.kadidia@yahoo.fr

Linn Jansson, ledamot, membre du conseil
linn.jansson94@gmail.com

Ingrid Seeger ledamot, membre du conseil
ingrid.seeger@comhem.se

Suppleanter

Lotta Hede suppleant, suppléant
lotta.hede@gmail.com

Emile Traore suppleant, suppléant
emile.traore@gmail.com

Staffan Söderholm suppleant, suppléant
staff.sod@gmail.com

Maria Cederquist ledamot, suppléante
maria.cederquist@gmail.com